Kompletný Sprievodca

Kurzy pre Obchodníkov a Predajcov pre firmy aj pre jednotlivcov

... ako môžeme pomôcť vašej firme predať viac a byť ziskový

Tieto kurzy poskytujú praktický úvod do sveta obchodovania a predaja. Kurzy vás naučia vyjednávať obchodné podmienky a komunikovať so zákazníkmi.

Kurzy sú určený pre tých, ktorí začínajú s obchodovaním alebo predajom a chcú sa v krátkom čase naučiť základy. Kurz pomôže aj skúseným obchodníkom či predajcom, ktorí si chcú oprášiť svoje zručnosti.

kurzy pre predajcov

Techniky telefonovania

Návody a tipy, ako volať do novej firmy, ako znížiť riziko odmietnutia. Získajte zručnosť, ako predávať a dohodnúť stretnutie s novým klientom, ako predať cez telefón.

Obchodné predajné zručnosti

Staňte sa obchodníkom za 2 dni. Ako získať zákazníka, ako uzatvoriť obchod v B2B a B2C, ako vyjednať obchodné podmienky a získať viac akvizícií za cenu jedného kávovaru.

Ako robiť obchodné prezentácie?

Naučíme vás, ako osloviť zákazníka, zvýšime efektivitu predaja, ako robiť prezentácie ktoré zarábajú. Žijeme v dobe prezentácií, budťe ziskový už dnes.

Techniky uzatvorenie predaja

Ak ste mali plné zuby všetkého a predsa ste to nevzdali, tak:Techniky uzatvorenie Posledný ťah na bránu predaja je pre vás. dáme vám návod, ako mať objednávky, ako zvýšiť obrat vo firme.

Efektívna komunikácia v predaji

Naučím vás, ako efektívne komunikovať so svojimi zákazníkmi spôsobom, ktorý ocenia a na ktorý budú reagovať. Prihláste sa na školenie.

Ako sa zbaviť stresu a získať čas

Ako získať čas a byť bez stresu, naučíme vás, ako byť produktívnejší, ako prevziať kontrolu nad svojím životom. Prihláste sa na školenie.

Vyškolíme nepriestrelných predajcov a obchodníkov

Prečo kurzy pre Obchodníkov a Predajcov?

Predaj je základným motorom každej spoločnosti. Je to palivo, ktoré poháňa náš predajný tím a je to, čo nás ženie ďalej. Aby ste boli úspešní v tomto neustále sa meniacom svete, musíte sa vedieť rýchlo adaptovať a vedieť sa predať.

V tejto časti budeme diskutovať o dôležitosti pochopenia predaja a o tom, ako vám môže pomôcť stať sa lepším obchodníkom, alebo predajcom.

Metódy vzdelávania obchodníkov.

Dnes metódy vzdelávania sú veľmi kreatívne. Vzdelávacie firmy neustále prichádzajú s novými nápadmi, aby zamestnanci, predajcovia, manažéri, obchodníci rozoznali svoje  hranice schopností, a posúvali ich ďalej. Firmy si objednávajú odborné kurzy, jazykové  školenia, workshopy alebo teambuildingy, za jediným účelom: „ pochopili, že ak zlepšia schopnosti svojich ľudí, zlepšia aj svoju firmu.“

Prečo kurz telefonovania

Tento kurz vás naučí, ako telefonovať, prijímať hovory ako predať cez telefón. Dozviete sa, ako môže byť váš hlas silným nástrojom pri komunikácii. V tomto kurze preskúmame rôzne typy telefonovania, pozrieme sa aj na niektoré bežné chyby pri ktorým sa dá vyhnúť dobrým školením.

 

 

Aké chyby sa robia pri predaji

  1. Prvá chyba, ktorá sa pri predaji robí, je, že nepoznáte svojho zákazníka. Je dôležité vedieť, aké sú ich potreby a želania, a pochopiť problémy, ktoré chcú vyriešiť.
  2. Ďalšou chybou pri predaji je, že nemáte jasnú predstavu o tom, čo produkt alebo služba vlastne robí. Je dôležité, aby za vaším produktom alebo službou bol príbeh, inak sa s nimi ľudia nebudú môcť spojiť.
  3. Treťou chybou pri predaji je nevedomosť, koľko času máte so zákazníkom. To môže byť ťažké, pretože neexistujú žiadne stanovené limity, ale ak sa zakecáte do tém pri jednom zákazníkovi, ďalší vám „utečú“. Musíte mať zdravý odhad na ľudí. Naučíme vás, ako .
  4. Mnoho firiem verí na mýtus, že dobrý obchodník je ten, ktorý vie veľa hovoriť. Žiaľ, je to len mýtus. Určite ste už zažili snahu obchodníkov a predajcov, informovať o všetkých výhodách, akciách a išli sa roztrhať, aby vám dali všetky informácie. Sú to informátori a nie predajcovia.
  5. Obchodníci sa zamotávajú sa do tém, ktoré nesúvisia s predajom, politika, sex, nevhodné vtipy…
  6. Používajú odborné výrazy, ktorým nikto nerozumie. Wifi SEO, search console…
  7. Všetko je dokonalé, tá posledná fáza predaja nedokážu uzatvoriť obchod.

Pre koho je program určený?

B2B,B2C ,Telemarketing, Obchodník, predajca, majiteľ, konateľ firmy, freelancer, pre každého, od ktorých sa očakávajú výsledky a chcú získať profesionálnu zručnosť.

Referencie:

Vyškolíme Profesionálnych Predajcov A Zamestnancov

"Všetky naše obchodné techniky boli vyskúšané v praxi a fungujú. Dnes úspešne poskytujeme školenia a zlepšujem predajné zručnosti mnohých predajcov."

Pripravíme pre vás školenie na mieru.

Zodpovedali sme vaše otázky?

B2B,B2C ,Telemarketing, Obchodník, predajca, majiteľ, konateľ firmy, freelancer, pre každého, od ktorých sa očakávajú výsledky a chcú získať profesionálnu zručnosť.

 Nie je klasická prednáška, ale kombinácia Breinstormingu + konzultácia. 30% prednáška+70% tréning

Minimálne školenie sú 3 hodiny až 3 dni. Závisí od rozsahu tém a počtu účastníkov.

Ak si želáte pripravíme pre vás školenie na mieru a prídeme na miesto Vami určené kdekoľvek na Slovensku.

50% našich školení sú interné  iba pre jednu firmu,

30% školení sú otvorené, viac firiem spolu na jednu tému.

20% sú konzultácie, len pre jednu osobu.

Áno, máme program aj pre gastro prevádzky.

Sme hrdý na to, že  dávame 100% garanciu na všetky naše služby, ak nie ste spokojný tak vám vrátime peniaze.

Každé jedno školenie je iné, závisí od rozsahu tém a počtu ľudí.

Na každé jedno školenie pripravíme cenovú ponuku.

 

Interné semináre pre 1 jednu firmu pre 10 ľudí/1 deň/ 1200 eur.