Uzatváranie predaja

S uzatvorením obchodu  získate viac, ako len zarobiť peniaze. Získate zručnosť, ako predať viac, jednoduchšie a dáme vám funkčný návod, ako mať objednávky.

uzatvernie obchodu
uzatvorný obchod

Ako uzatvoriť predaj pri B2B a B2C?

Pri B2C( v maloobchode) uzatvorenie obchodu je, že  zaplatíte(kartou alebo hotovosťou)  a dostane produkt. Pri B2B  uzatvorenie predaja má niekoľko krokov. 1. Dohodnutý ďalší krok.(dátumom a časovým údajom) 2. cenová ponuka.3 pripravenie prezentácie. 4.Dodanie produktu. 5. vystavíte faktúru a zaplatíte.“(Na každý jeden krok vás pripravíme). Každý  obchodník už zažil to, že mal ideálneho klienta, dobrý produkt alebo dobrú službu. Predajca sa išiel  roztrhnúť, aby predal  a na koniec sa predaj neuskutočnil. Predajca robí všetko dobre, len ten posledný ťah  na bránu ide ťažkoAk ste boli frustrovaný a mali ste plné zuby všetkého a predsa ste to nevzdali,  tak ten to kurz je pre vás.

nepredávajte ťažko ale profesionálne

Chcete prekonať prekážky, ktoré Vás brzdia?

Problémy, prekážky, strachy zo zlyhania?

Chcete dosahovať lepšie výsledky s menším úsilím?

Ciele, výsledky, úspech, sebavedomie, rast, spokojnosť.
Prihláste sa na školenie

Hlavné body školenia:

Pre koho  
je  program 
 určený?

B2B,B2C ,Telemarketing, Obchodník, predajca, majiteľ, konateľ firmy, freelancer, pre každého, od ktorých sa očakávajú výsledky a chcú získať profesionálnu zručnosť.

Close Menu