Firemné vzdelávanie

vzdelávanie firmy

Dobrý deň,

Ďakujem, že ste sa preklikali až na poslednú stránku. Ak ste sa dostali až sem, dúfam, že vás niečo zaujalo a že ste našli to, čo ste hľadali. Robíme firemné vzdelávanie pre zamestnancov na mieru( tréningy), ako aj osobné konzultácie. Prídeme kdekoľvek na Slovensku a vyškolíme vašich predajcov a manažérov. Zdieľame s vami naše tipy ohľadne vzdelávania predaja, marketingu, manažmentu. Tvoríme pre vás články,  videá, online webináre, zadarmo!

Prosím napíšte nám, čo vás zaujalo, v ktorej oblasti sa chcete zlepšovať.

drafi@skoleniepredajcov.sk

+421 911 259 510

zkonztaktujte nás

Ďakujeme za vašu správu.

Ako vybrať firemné vzdelávanie zamestnancov?

Vzdelávacie Kurzy sú určené každému, kto nastavuje a koordinuje vzdelávanie a rozvoj vo firmách. Sú to vedúci HR oddelení, manažéri,  firiem. Sú to ľudia,  ktorí buď kompletne zabezpečujú HR procesy v spoločnosti, alebo majitelia a konatelia spoločností . Vzdelávanie pre zamestnancov je určené  pracovníkom zodpovedným za efektívny rozvoj ľudí a ich zručností. Každá firma hľadá možnosti, ako vylepšiť schopnosti svojich ľudí, aby získali konkurenčnú výhodu, a čo najväčší podiel na trhu.

Školenie obchodníkov kontakt

Prioritou firemných vzdelávaní sú technické kurzy, kurzy zamerané na počítačovú gramotnosť a jazykové kurzy. Vždy  to závisí od oblasti podnikania avšak s výberom správneho vzdelávania vám radi pomôžeme. Jazyková vybavenosť, počítačová gramotnosť však dnes patrí do kategórie úplne nevyhnutných vlastností efektívnych zamestnancov. My vám zabezpečíme firemné vzdelanie pre zamestnancov, zamerané na praktickú časť (šitú na mieru), ako riadiť ľudí, ako zabezpečiť kontrolu procesov a sme zameraný na efektívne vylepšovanie schopností vašich predajcov.

Ako vybrať správne firemné vzdelávanie? Výber vhodného firemného vzdelávania úzko súvisí s vašimi firemnými cieľmi Otázne je, či chcete získať +2 % z trhu, alebo chcete ísť na globálny trh? Závisí to len od vás.

Close Menu