Kompletný Sprievodca

Školenie pre HR-Personalista,

... ako môžeme pomôcť vašej firme nájsť schopných zamestnancov

Osobný marketing je nevyhnutnou súčasťou každého úspešného tímu ľudských zdrojov. Zahŕňa proces budovania vzťahov so súčasnými a potenciálnymi zamestnancami, ako aj vytváranie sietí s cieľom nájsť najlepších kandidátov na otvorené pozície. To je dôvod, prečo pracovníci v oblasti ľudských zdrojov musia byť vysoko kvalifikovaní a vedomí personálnych marketingových stratégií. Musia byť schopní vytvárať pozitívny a profesionálny imidž svojej organizácie a zároveň mať schopnosť identifikovať a prilákať potenciálnych zamestnancov, ktorí majú správny súbor zručností pre ich potreby. Vďaka osobnému marketingu môžu pracovníci v oblasti ľudských zdrojov zabezpečiť, že budú získavať špičkové talenty, ktoré pomôžu organizácii dosiahnuť jej ciele.

cena pre jednotlivca: 350eur Celodenné školenie (7 hod)

Hr, školenie

Pomôžeme Vám Byť Výkonnejší, Efektívnejší Dosahovať Svoje Ciele. Úspech má cenu a nie tajomstvo. 

Aké fázy sú nábor nových zamestnancov

Nábor nových zamestnancov je nevyhnutnou súčasťou tímu ľudských zdrojov každej organizácie. Vyžaduje si to strategický viacstupňový proces, aby sa zabezpečilo, že na túto prácu budú najatí tí správni ľudia. Tento proces zvyčajne zahŕňa etapy, ako sú pracovné ponuky, skríning a pohovory s kandidátmi, previerky a prijímanie nových zamestnancov. Personál v oblasti ľudských zdrojov je zodpovedný za to, že každý krok bude vykonaný efektívne a efektívne, aby sa zabezpečil úspešný nábor nových zamestnancov.

 

 Kde a ako hľadať nových zamestnancov?

Nábor nových zamestnancov je jednou z najdôležitejších úloh každej organizácie. Je nevyhnutné nájsť správnych pracovníkov, ktorí pomôžu spoločnosti rásť a dosiahnuť jej ciele.

Nájsť kvalifikovaný personál v oblasti ľudských zdrojov môže byť náročná úloha. Existuje však mnoho spôsobov, ako hľadať nových zamestnancov. Spoločnosti môžu na nájdenie potenciálnych kandidátov využívať pracovné rady, platformy sociálnych médií, personálne agentúry a dokonca aj odporúčania od existujúcich zamestnancov. Spoločnosti by navyše mali zvážiť používanie náborových riešení založených na AI, ktoré uľahčujú rýchle a efektívne odfiltrovanie kvalifikovaných uchádzačov. So správnymi nástrojmi a stratégiami môžu spoločnosti ľahko nájsť perfektných zamestnancov pre svoj tím.

Hlavné body školenia

  • Aké sú fázy náboru?
  • Aké sú fázy rozhovoru?
  • Ako viesť náborový rozhovor?
  • Aká je metóda psychológia pri náborovom rozhovore?
  • Ako otestovať „potenciálneho kandidáta“ cez telefón?
  • Aké sú tie správne kroky po náborovom rozhovore?

Pre koho je program určený?

HR, Obchodník, predajca, majiteľ, konateľ firmy, freelancer, pre každého, od ktorých sa očakávajú výsledky a chcú získať profesionálnu zručnosť.

Referencie:

Vyškolíme Profesionálnych Zamestnancov

"Všetky naše obchodné techniky boli vyskúšané v praxi a fungujú. Dnes úspešne poskytujeme školenia a zlepšujem predajné zručnosti mnohých predajcov."