Kompletný Sprievodca

Ako sa zbaviť stresu

... ako môžeme pomôcť vašej firme mať efektívnych zamestnancov bez stresu

Pracovisko je miestom, kde ľudia trávia väčšinu svojho času. Je to tiež miesto, kde sú neustále vytvára stres. Ak chcete znížiť vplyv stresu, prvým krokom by mala byť identifikácia ich zdroja. Keď zistíte, čo je príčinou vášho stresu, môžete začať podnikať kroky na jeho zníženie. Ľudia stále viac a viac pracujú. Očakáva sa, že budú k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Naším cieľom je vrátiť vám čas bez stresu, ktorý si zaslúžite, znížením únavných, opakujúcich sa úloh vo vašom každodennom živote.

STRES

S kurzom, ako získať čas a byť bez stresu, sa môžete naučiť, ako lepšie hospodáriť s časom a starať sa o svoje duševné zdravie, naučí vás, ako byť produktívnejší, ako si nájsť čas a ako prevziať kontrolu nad svojím životom.

Ako zvládať stres?

Niektorí ľudia našli spôsoby, ako zvládať stres lepšie ako iní.  Na internete nájdete veľa dobrých rád, avšak tieto rady a techniky nie sú vždy funkčné. Napríklad:

„Ak cítite úzkosť, strach, vyčerpanosť, tak si dajte chvíľu pauzu“. Ktorý zamestnávateľ to bude dlhodobo akceptovať? Každý chce výsledky okamžite.

„Stanovte si zdravé hranice so svojimi spolupracovníkmi, šéfom a spoločnosťou“. Ako, keď sa očakáva 24hodín a 7 dni v týždni budete k dispozícii?

„Nájdite si čas pre seba aj mimo práce“.  Kedy a ako? Ste v práci do 16:00, letíte pre deti do škôlky, do školy. Jedno dieťa ide na balet, a druhé dieťa na futbal. Večer sa dostanete domov na smrť vyčerpaný, večera, kontrola domácej úlohy, umyť zuby a do postele. Zopakujem otázku kedy a ako? Ak vás to zaujíma tak čítajte ďalej.

Dôsledky stresu

Stres môže spôsobiť vážne zdravotné problémy, ako aj znížiť produktivitu práce a zamestnanci budú menej efektívni. Fyziologické prejavy: bolesti hlavy, kĺbov, nadmerné potenie, žalúdočné bolesti. Ďalej sa to prejavuje, ako emocionálne výbuchy, strach, úzkosť, pocit menejcennosti.

Emočný stres

Pracovný stres je bežným problémom mnohých ľudí. Môže to byť spôsobené rôznymi faktormi, ako sú termíny, pracovné preťaženie a nedostatok podpory na pracovisku.

Je dôležité, aby ste svoju úroveň stresu zvládali, aby ste sa vyhli akýmkoľvek dlhodobým negatívnym vplyvom na vaše zdravie. Tu je niekoľko tipov, ktoré vám môžu pomôcť vyrovnať sa s pracovným stresom:

-Postarajte sa o seba tým, že sa uistíte, že máte dostatok spánku a pohybu. – Nájdite spôsob, ako uvoľniť svoje negatívne emócie tým, že pôjdete von s priateľmi alebo sa začnete venovať koníčkom.

-Vyjadrite svoje pocity z danej situácie s niekým, komu dôverujete, a uistite sa, že vie, čím prechádzate.

-Zamerajte sa radšej na pozitívne stránky svojej práce, než aby ste sa zaoberali tými negatívnymi.

Kurz ako získať čas a byť bez stresu

Kurz je určený pre ľudí, ktorí hľadajú spôsoby, ako znížiť pracovný stres a nájsť si viac času pre seba. Naučíte sa:

• Ako si lepšie manažovať čas?
  • Ako zdravo zvládať nároky na pracovisku?
  • Ako byť efektívnejší a zarobiť viac?
  • Stanete sa lepším partnerom, kolegom a budete úspešnejším.
  • Ako si stanoviť ciele, na ktorých záleží
  • Ako vytvoriť rutinu, ktorá vám vyhovuje
  • Ako si nájsť čas na to, na čom záleží
  • Ako dosiahnuť pokoja v duši?

Pre koho je program určený?

B2B,B2C ,Telemarketing, Obchodník, predajca, majiteľ, konateľ firmy, freelancer, pre každého, od ktorých sa očakávajú výsledky a chcú získať profesionálnu zručnosť.

Referencie:

Vyškolíme Profesionálnych Predajcov A Zamestnancov

"Všetky naše obchodné techniky boli vyskúšané v praxi a fungujú. Dnes úspešne poskytujeme školenia a zlepšujem predajné zručnosti mnohých predajcov."

Pripravíme pre vás školenie na mieru.

Zodpovedali sme vaše otázky?

Nie je klasická prednáška, ale kombinácia Breinstormingu + konzultácia. 30% prednáška+70% tréning

Minimálne školenie sú 3 hodiny až 3 dni. Závisí od rozsahu tém a počtu účastníkov.

Ak si želáte pripravíme pre vás školenie na mieru a prídeme na miesto Vami určené kdekoľvek na Slovensku.

50% našich školení sú interné  iba pre jednu firmu,

30% školení sú otvorené, viac firiem spolu na jednu tému.

20% sú konzultácie, len pre jednu osobu.

Áno, máme program aj pre gastro prevádzky.

Sme hrdý na to, že  dávame 100% garanciu na všetky naše služby, ak nie ste spokojný tak vám vrátime peniaze.

Každé jedno školenie je iné, závisí od rozsahu tém a počtu ľudí.

Na každé jedno školenie pripravíme cenovú ponuku.

Interné semináre pre 1 jednu firmu pre 10 ľudí/1 deň/ 1200 eur.