Kompletný Sprievodca

Školenie Predaja Pre Realitných Maklérov

Pripravte sa na skvelé školenie predaja pre realitných maklérov, ktoré vám pomôže dosiahnuť nové úspechy vo vašej kariére!

Vstup do sveta realitnej profesie môže byť vzrušujúci a plný príležitostí. Aby ste však boli úspešní, ako realitný profesionál, je dôležité mať dobré školenie predaja, ktoré vám poskytne potrebné nástroje a znalosti na to, aby ste sa stali skvelým realitným maklérom. Budete sa učiť rôzne techniky predaja, ako budovať vzťahy s klientmi a ako efektívne komunikovať.

Pomôže vám rozvíjať vaše schopnosti a zručnosti v oblasti predaja nehnuteľností. Získať dôveru klientov a vedieť, ako úspešne ukázať a predať nehnuteľnosť je kľúčom k vášmu úspechu.

Nezáleží na tom, či práve začínate svoju kariéru v realitnej profesii alebo už máte skúsenosti, školenie predaja je nevyhnutné pre váš osobný aj profesijný rast.

ako predať nehnuteľnosť

Pridajte sa do sveta realít s pevnou základňou znalostí a pripravenosťou na dosiahnutie úspechu, Nebuďte priemerný, buďte najlepší.

Aktuálne trendy a najefektívnejšie stratégie v realitnom predaji

Ak hľadáte najnovšie trendy a najefektívnejšie stratégie v realitnom predaji, ste na správnom mieste! Realitný predaj je dynamický a konkurenčný odvetvie, kde je dôležité držať krok s aktuálnymi trendmi a používať najúčinnejšie stratégie“

• využívanie digitálnych nástrojov a online marketingu.

• využívanie sociálnych médií, weby.

• videá majú silný vizuálny efekt a dokážu klientom lepšie priblížiť nehnuteľnosť.

• Preto je vhodné vytvárať kvalitné a profesionálne videá, ktoré budú zaujímať a angažovať potenciálnych kupujúcich. Viete ako?

Nezabudnite na to, že toto sú iba nástroje, najsilnejší nástroj je:

• individuálny prístup a riešenia na mieru.
  • preto je dôležité porozumieť potrebám klientov a ponúknuť im presne to, čo hľadajú.
  • okrem toho, personalizácia je ďalším veľkým trendom v realitnom predaji.
  • dnes majú klienti osobného trénera, osobného lekára, osobného finančníka, osobného makléra.
  • Trend nezastavíte! Budete to vy, alebo vaša konkurencia?

Buďte inovatívni, personalizovaní a vizuálni - kľúčové faktory pre úspešný predaj nehnuteľností!

Referencie:

Pre koho je program určený?

Relitný maklér, Obchodník, predajca, majiteľ, konateľ firmy, freelancer, pre každého, od ktorých sa očakávajú výsledky a chcú získať profesionálnu zručnosť.

navýšiť pozíciu firmy na trhu

Hlavné body školenia

1. Aké Sú  Základné Princípy A Techniky Predaja Pri Predaji Nehnuteľnosti?
  2. Ako Komunikovať S Rozhádanou Rodinou?
  3. Ako Komunikovať S Klientmi A Vybudovať Dlhodobé Vzťahy?
  4. Ako Prezentovať Nehnuteľnosti Tak, Aby Ste Dokázali Osloviť Potenciálnych Kupcov?
  5. Kedy A Ako Uzavrieť Obchod?
  6. Ako Získať Dôveru?
  7. Aké Sú Nástroje A Techniky Na Efektívne Riadenie Času A Zvýšenie Produktivity?
  8. Ako Presvedčiť Zákazníka?
  9. Prečo Zákazník Kľučkuje?
  10. Ako Telefonovať Studené Kontakty?

Vyškolíme Profesionálnych Predajcov A Zamestnancov

"Všetky moje obchodné techniky boli vyskúšané v praxi a fungujú. Dnes úspešne poskytujem školenia a zlepšujem predajné zručnosti mnohých predajcov."
jozef dráfi, mentor a prednášateľ
Jozef Dráfi
Školiteľ a mentor obchodníkov